بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو|افزايش رتبه سايت

بهينه سازي چيست؟
بهينه سازي عبارت است از شيوه‎اي که بکار مي‎رود تا يک وب سايت رابطه‎اي هر چه بهتر و محکم تر و آسان‎تر با موتور جستجوي اينترنتي برقرار سازد. اين کار با بکار بستن تکنيک‎هاي مختلف جهت توسعه کيفي انجام مي‎گيرد تا رده بندي وب سايت از لحاظ صفحه بهتر شده در مکان بالاتري در صفحات نتايج موتور جستجو (SERPS) قرار بگيرد.
SEO و SEM

SEO (Search Engine Optimization): بهینه سازی سایت برای موتور جستجو
SEM (Search Enginge Marketing): بازاریابی با موتور جستجو

اگر شما دیده نشوید رقبای شما دیده می شوند !!! فرض کنيد شما خدمات و يا اجناس قابل ارائه خود را در سايت شخصي و يا شرکتي خود معرفي کرده ايد. چند درصد از کاربران اينترنتي از وجود سايت شما مطلع هستند؟طبق آمار بين المللي حدود ۸۵% از کاربران اينترنتي از موتورهاي جستجوگر براي يافتن اطلاعات مورد نظر خود در اينترنت استفاده ميکنند.
بنابراين با توجه به اين مسئله مي توان نتيجه گرفت که بدون بهينه سازي سايت در موتورهاي جستجوگر شما چيزي در حدود ۸۵% از مشتريان بالقوه خود را از دست خواهيد داد. در عين حال ميتوان نتيجه گرفت که اين مشتريان به سمت رقباي شما خواهند رفت. رقبايي که با بهينه سازي سايت خود در موتورهاي جستجوگر از شما پيشي گرفته اند. بدون شک سايت گوگل در حال حاضر معتبرترين سايت جستجوگر اينترنتي است. طبق گزارش NetApplication در حدود ۷۵% از کاربران اينترنتي از سايت گوگل براي جستجوي اطلاعات استفاده ميکنند. پس از گوگل ميتوان به سايت هايي نظير ياهو و سايت ام.اس.ان اشاره نمود.
سايت هاي AOL و ASK در مقايسه با گوگل سهم بسيار کمي از بازار جستجو در اينترنت را به خود اختصاص داده اند. بي شک گوگل بزرگترين ، سريعترين و دقيقترين موتور جستجوگر در اينترنت است. گوگل با سيستم PageRank خود مشهوريت فراواني دارد. سايت ياهو يکي از اولين و دوست داشتني ترين سايت هاي دايرکتوري در اينترنت است. اين سايت هم اکنون بيشترين آمار بازديد روزانه در اينترنت را دارد. با بالا بردن رتبه سايت در موتورهاي جستجوگر معتبر مانند گوگل و ياهو ميتوانيد سايت خود را به بسياري از کاربران اينترنتي در سراسر جهان معرفي نماييد.در عين حال آمار حاکي از آن است که تنها ۷% از کاربران از صفحه هاي سوم به بعد نتايج را جستجو ميکنند. پس رسيدن به ده مورد اول در نتايج جستجو براي بسياري از وب مسترها و دارندگان سايت هاي اينترنتي اهميت دارد. همچنين هزينه بهينه سازي رتبه سايت در موتورهاي جستجوگر در مقايسه با روش هاي ديگر تبليغاتي نظير قرار دادن لينک و يا بنر تبليغاتي در سايت هاي پر بازديد و يا تبليغات محيطي مانند چاپ و يا درج آگهي در نشريات کمتر بوده و در عين حال بازده و نتيجه مناسبي دارد که گروه طراحان وب ایران شرکتي است که در ايران در اين زمينه فعاليت دارد ما با کلمه يا عبارتي که شما مي خواهيد يا ما برايتان انتخاب مي کنيم سايت شما را در اولين صفحه عبارت جستجو شده در متور جستجوي گوگل مي آوريم اگر نياز به راهنماي و اطلاعات بيشتر داريد با ما تماس بگيريد.

افزايش رتبه سايت شما در گوگل
افزايش رتبه سايت در گوگل = افزايش بينندگان موثر سايت
– آيا مي دانيد ۸۵ درصد بازديدگنندگان واقعي يك وبسايت را موتورهاي جستجو باعث مي شوند؟
– آيا مي خواهيد سايت شما در صفحه اول و بالاترين رتبه هاي نتايج گوگل ظاهر شود؟
– آيا مي دانيد روش هاي قرار گرفتن در رتبه هاي برتر موتورهاي جستجو امروزه به يك علم تبديل شده؟
* افزايش چشمگير رتبه سايت شما در نتايج جستجوي گوگل بلافاصله پس از شروع عمليات سئو توسط ما
* افزايش رنك سايت شما ( Google Page Rank)
* افزايش Page Rank Prediction) PRP) سايت شما
طبق جديدترين متدها و روش هاي بهينه سازي موتورهاي جستجو (مخصوصا گوگل) و مورد تائيد موتورهاي جستجو
آشنائي با PR:
* رنك گوگل (Google Page Rank) يك عدد بين ۰ تا ۱۰ مي باشد كه گوگل براي رتبه بندي نتايج خود از آن استفاده مي كند. در ايران بالاترين رنك مربوط به سايت بلاگفا (PR=6) مي باشد.
براي مشاهده PR و PRP سايت ها مي توانيد از سايت هاي زير استفاده كنيد:
http://www.iwebtool.com/pagerank_prediction
http://www.googleprr.com