آیا شما برنامه ای برای تبلیغات اینترنتی دارید ؟ آیا می دانید که در تبلیغات آنلاین فاصله مشتری با شما به اندازه ۱ کلیک می باشد!!
تبلیغ آمارها نشان می دهد که کاربران اینترنتی در دنیا و در کشور  عزیزمان ایران روز به روز در حال افزایش است. معرفی و تبلیغات محصولات و  خدمات شما در اینترنت تاثیر به سزایی در پیروزی تجارت شما دارد.

فعالان عرصه تجارت الکترونیک، جذب بیننده را برای موفقیت در دنیای وب و تجارت آنلاین ضروری می دانند. سایتی که بیننده ندارد، بدون شک شکستی آنلاین  را تجربه می کند و چه بسیارند سایت هایی که هر روزه از چرخه “زندگی در وب” خارج می شوند.

تبلیغات در اینترنت علاوه بر افزایش بازدیدکننده سایت شما ، اعتبار و شهرت را برای سایت شما به ارمغان می آورد.

ما برنامه های جامعی برای تبلیغات کالا و محصولات شما داریم
..
شما برای تبلیغات آنلاین چه برنامه ای دارید ؟ آیا می دانید که بازدیدکنندگان اینترنتی از حجم بالای تبلیغات تصویری و بنرهای متحرک و گرافیکی در صفحات اینترنتی به تنگ آمده اند و کمترین توجه را به آنها دارند. آیا در مورد تبلیغات متنی چیزی شنیده اید؟با توجه به اینکه مشتری ها در تبلیغات متنی تنها بر اساس متون مرتبط با موضوع فعالیت شما بر روی آگهی کلیک و به شما مراجعه می کنند نه بر اساس تصاویر متحرک و هیجان انگیز و حتی گاه بی ارتباط و … لذا بازده اینگونه تبلیغات نسبت به روشهای قبلی بالاتر است. از طرفی وب مسترهای حرفه ای و صاحبان سایت های بزرگ هم تمایل بیشتری نسبت به پخش اینگونه آگهی ها دارند آیا شما در مورد پرداخت به ازاء کلیک اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید شما در این روش در تبلیغات آنلاین تنها به ترافیک واقعی که نصیب شما می شود هزینه پرداخت می کنید و لذا بیشترین بازده را نسبت به هزینه ای که در این زمینه می کنید خواهید داشت ؟
تیم مشاوره تبلیغات ما متشکل از کادری متخصص و پویا و با تجربه در زمینه تبلیغات اینترنتی آماده ارائه خدمات به شما می باشد:

برنامه ريزي و اجراي دقيق تبليغات اینترنتی

ارائه مشاوره در امر تبليغات و روابط عمومي در اینترنت

ايده پردازي، طراحي و برنامه ريزي، نظارت بر اجراي كليه پروژه هايتبليغات اینترنتی

برنامه ريزي و مديريت اجراي تبليغ در رسانه های اینترنتی مختلف

مزایای تبلیغات اینترنتی

قابلیت ارزیابی بازدید کنندگان

با تبلیغ اینترنتی همواره می توانید از آمار دقیق افرادی که آن را بازدید کرده اند آگاه شوید. همچنین از تعداد کسانیکه مشخصا روی  سایت کلیک کرده اند مطلع می گردید.

جذابترین روش تبلیغ

با به کارگیری حروف و تصاویر متحرک، ویدئو و اشکال سه بعدی، تبلیغ اینترنتی این مزیت را دارد که به راحتی نظر بیننده را به خود جلب کند.

مخاطبان مناسب

مخاطبان اینترنت را عموما قشر جوان کار آمد و تحصیلکرده جامعه تشکیل می دهند، تبلیغ در اینترنت به شما فرصت برگزیده شدن توسط این افراد را می دهد.

آینده رو به رشد

در حال حاضر بیش از ۱۰ میلیون ایرانی از وب سایت ها دیدن می کنند، با توجه به آمار رو به رشد بازدیدکنندگان، هر ساله بر اهمیت تبلیغ اینترنتی افزوده می شود.

با صرفه بودن

برخلاف هزینه های سنگین تبلیغات در سایر رسانه های گروهی، تبلیغات اینترنتی متناسب با بودجه شما قابل اجراست. تنها به تعداد دفعاتیکه تبلیغ شما دیده می شود هزینه می کنید.

تعرفه ارسال هر ۱۰.۰۰۰ ایمیل  تبلیغاتی مبلغ ۴۰.۰۰۰ تومان می باشد . جهت آگاهی از سایر تعرفه ها اینجا کلیک کنید .

تیم شرکت ما همواره پاسخگوی شما خواهد بود.

فرم سفارش

  1. سرویس مورد نظر
  2. (اجباری)