تبلیغات هدفمند بنری

بنر و تبليغات بنری
بنرها، پر استفاده‌ ترین شكل تبلیغات اینترنتی به شمار می‌آیند. استفاده از ابزار و روش‌های نوین، افزون بر افزایش تأثیر این شكل از تبلیغات، انقلابی در این نوع تبلیغ ایجاد كرده است. تبلیغات بنری نقش بسزایی در افزایش قابلیت‌های تصویری نام‌ها و علائم تجاری دارند. مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، در شرایط یكسان، تبلیغات آنلاین تأثیر زیادی در مشهور شدن نام تجاری شركت‌ها دارند. (تقریباْ حدود ۶۰ درصد)افرادی كه ابزارهای تبیغات سنتی را برای محصولات خود مناسب نمی‌دانند، می‌توانند از تبلیغات بنری برای گسترش نام شركت خود بیش‌ترین بهره را ببرند. كلید موفقیت افرادی كه فعالیت‌هایشان ارتباط تنگاتنگی با شبكه اینترنت دارد، گنجاندن بنرها در وب سایتهایی است كه به نحوی با موضوع تبلیغ آنها مرتبط هستند. دیدن تبلیغات بنری یك شركت از سوی مشتریان، چه با كلیك بر روی آنها همراه باشد و چه نباشد، در معروف كردن نام شركت با هزینه‌ای اندك، نقشی باور نكردنی دارد.
– تبلیغات هدفمند بنریرمز موفقیت تبلیغات، مطابق بودن آن با اهداف کاربر است. تبلیغات هدفمند تضمینی برای جلب توجه در ذهن بیننده است.لذا تبلیغ دات کام سعی نموده با عقد تفاهم نامه با سایت های گوناگون فضای تبلیغاتی مناسبی را برای موضوعات عمومی و تخصصی مهیا نماید. کافی است موضوع و تخصص مورد نظر خود را مشخص نمائید تا کارشناسان ما با طراحی بنری مناسب و جذاب و انتشار آن در فضای تبلیغاتی سایتهای طرف قرارداد بازدید کنندگان زیادی را به سوی سایت شما هدایت نمایند.– آیا می خواهید آگهی شما مؤثر باشد ؟در سایتی که خوب طراحی شده آگهی بدهید. از منافع ابرمتنها غافل نشوید. و از همه مهم تر به مسائل روانشناسی بینندگان دقت کنید.
متاسفانه اکثر وب سایتهای کنونی راه اشتباهی را برای تبلیغات طی می کنند و هر روز حجم آنها را بیشتر و آزاردهنده تر می کنند. حرکت در خلاف جهت اصلا راه عاقلانه ای نیست.banner
تبلیغ دات کام با همکاری نت بینا بنر های مورد نظر شما را در صد ها سایت پر بازدید درج خواهد نمود
– تعرفه تبلیغات بنری

www.Rayaneh.com


www.Greennotebook.com


www.zanrooz.com

www.iranvij.ir

www.Daneshju.ir

table6

www.Khabarnew.ir

www.NewsIran.com

table7

www.Modir21.com


www.SportIran.com

table9

www.IrTeb.com

Tarafdari

* جهت اطلاع از موقعیت بنرها و کسب اطلاعات بیشتر بر روی جداول کلیک کنید

– سایر سرویس های تبلیغات اینترنتی ما به شرح زیر می باشد :

ارسال ایمیل تبلیغاتی
Email Marketing
سرویس ارسال ایمیل
تبلیغات در گوگل
Google Adword
تبلیغات در گوگل
تبلیغاتی sms ارسال
Mass SMS
ارسال sms تبلیغاتی
جهت مشاوره رایگان با شماره ۰۹۰۱۲۰۲۱۰۰۱ و یا شماره ۰۵۱۳۷۶۳۸۱۰۰ تماس بگیرید.
فرم سفارش
  1. سرویس مورد نظر
  2. (اجباری)