افزایش ترافیک سایت

بررسی های متمرکز بر شناخت بهتر SEO باید راهبری شوند و این تحلیل ها به تقریباً ۶۰ عامل مختلف برای هر صفحه بستگی دارد. این مسئله ما را قادر می سازد تا به افراد تمامی موارد صحیح و تادرست موجود بر روی سایت از دیدگاه SEO را گوشزد نمائیم. به عبارت دیگر ، ما دقیقاً چیزی که موتور جستجوها در سایت به دنبال آن هستند را به شما نشان خواهیم داد.
معرفی حرفه ای سایت ها به موتورهای جستجو توسط نرم افزارهای خاصی انجام می پذیرد. که این نوع معرفی از توان نیروی انسانی در واحد زمانی کوتاه بدور می باشد. و تبلیغ در مدت یک ماه و نیم رتبه سایت Page Rank شما را به بالاتر از ۵ /۱۰ میرساند با این ارتقاء آمار بازدیدکنندگان سایت شما را در مدت کوتاهی به بالاترین حد خواهد رسید، اگر سایت شما در موتورهای جستجو ثبت گردد، ولی در جستجوی چند هزار صفحه ای کاربران جزء صفحه های انتهایی لیست باشید، باعث پایین آمدن آمار باز دید کنندگان از سایت شما می شود. تبلیغ با ارتقاء رتبه سایت شما در موتورهای جستجو نام سایت شما را جزء صفحات اولیه قرار داده، در نتیجه کاربران بیشتری از سایت شما دیدن خواهند کرد.
گزارش SEO توصیه هایی در این حیطه ارائه می دهد که در ۷ دسته بندی مختلف قرار می گیرند:
۱. مبحث محتوای متنی که شامل کلمات موجود در هر صفحه + تمایلات موتور جستجو می شود. واقف بودن به نحوه مشاهده صفحات توسط موتور جستجو می تواند افراد را به اهمیت طراحی یک سایت بر مبنای SEO آشنا سازد. همچنین نحوه نمایش سایت در صفحه نتایج + نحوه استفاده از آن برای فریب دادن بازدیدکنندگان نیز در این حیطه قرار دارد.
۲. مباحث HTML : روندی که سایت باید داشته باشد (هم برای افزایش رتبه در موتور جستجو و هم برای بازدیدکنندگان) که در این راستا باید از تگ های HTML که موتور جستجو نسبت به آنها حساسیت منفی دارد ، پرهیز نمود. باید از استفاده این کدها به علت مسدود نمودن سایت در موتور جستجو ممانعت نمود. همچنین از عناصر HTML که موتور جستجوها نمی توانند آنها در فرآیندهای خود مورد پردازش قرار دهند نیز پرهیز نمود. یک تگ خالی HTML برخی مواقع خالی بوده و می تواند به عنوان ابزاری برای SEO مورد استفاده قرار گیرد.
۳. مباحث جاوا : اگر از کدهای جاوا استفاده  می کنید نحوه استفاده صحیح از آنها و همچنین علت قرار دادن آنها در صفحه همگی می تواند به عنوان مسائلی باشد که باید درنظر گرفته شوند.
۴. مبحث Style ها : اگر از کدهای Style استفاده می کنید نحوه صحیح استفاده از آن و علت وجود آنها در صفحه نیز باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرند.
۵. مبحث تگ ها و متاتگ ها : در صورت استفاده از تگ/متاتگ های SEO ، باید ابتدا طول آنها را چک نمود و سپس میزان فرمت و محتواي قانوني و نوع كاراكترها را بايد مدنظر قرار داد.
۶. مبحث كليدوا‍‍‍ژه ها :‌ در صورت استفاده از اين تكنيك مي توان موقعيت سايت را موتور جستجو ارتقاع بخشد. استفاده از كليدواژه ها بايد با اولويت بندي همراه باشد. به طور مثال بايد موارد مهم و معمولي را مشخص نمود. نحوه استفاده از كليدوا‍ژه ها در تگ/متاتگ هاي SEO بايد بطور مشخص انجام شود. در استفاده از كليدوا‍ژه ها بايد تعداد محدودي را براي هر صفحه در نظر داشت. نحوه تويع كليدواژه ها در صفحات وب و همچنين لزوم استفاده از آنها نيز بايد مدنظر قرار گيرد.
۷. مبحث ارتباطات و لينك ها : بايد به تعداد لينك موجود در هر صفحه و همچنين حداكثر مقدار آن توجه داشت.