این گزینه از خدمات سایت به سه دسته كلی تقسیم میشود:

   ۱.      معرفی در موتورهای جستجو
   ۲.     ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو
   ۳.     معرفی به دایرکتوری های معتبر
   ۴.     بهینه سازی سایت
       

۱. معرفی در موتورهای جستجو

راه اندازی سایت های اینترنتی بدون معرفی آنها در موتورهای جستجو اینترنتی کاری بیهوده و درحقیفت دور ریختن پول و هزینه کردن بی مورد دراین خصوص است، چرا که اگر کاربر نتواند با انجام جستجو به سایت شما دسترسی پیدا نماید، متاسفانه تجارت و یا کسب درآمد از طریق سایتی که راه اندازی کرده ایم تقریبا محال می باشد.

  ۱.۱ – کلمات حساس یا کلمات کلیدی:
این کلمات ، کلماتی هستند که موتورهای جستجو توسط آنها می توانند سایت شما را پیدا نمایند و در حقیقت سایت شما به این کلمات حساس می گردند و چنانچه کسی در موتورهای جستجو این کلمات را وارد نماید سایت شما هم جزو سایت های دیگر که آنها هم به این کلمات حساس هستند نمایش داده می شوند. محدودیتی در ورود کلمات کلیدی به سایت وجود ندارد اما اکثر موتورهای جستجو ۲۰۰ کلمه اول این کلمات را مورد استفاده قرار می دهند.

   ۱.۲ – نحوه معرفی به موتورهای جستجو:
دراینترنت تعداد زیادی موتور جستجو و دایرکتوری وجود دارد که شما می توانید سایت های خودتان را به آنها معرفی نمائید.
معمولا دو راه برای معرفی وجود دارد، راه اول که راه سریعتر می باشد و حداکثر ظرف مدت یک هفته به موتورجستجو وارد می شویم، انتخاب یک شرکت واسطه همچون تبلیغ برای معرفی به هر موتورجستجو  می باشد .
راه دوم، راه طولانی تری است و از یکماه تا شش ماه طول می کشد ولی بصورت رایگان بوده و هزینه ای بابت آن پرداخت نمی گردد و شما خودتان می توانید سایت را به آنها معرفی نمائید.

۲. ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو

معرفی حرفه ای سایت ها به موتورهای جستجو توسط نرم افزارهای خاصی انجام می پذیرد. که این نوع معرفی از توان نیروی انسانی در واحد زمانی کوتاه بدور می باشد. و تبلیغ در مدت یک ماه و نیم رتبه سایت Page Rank شما را به بالاتر از ۵ /۱۰ میرساند با این ارتقاء آمار بازدیدکنندگان سایت شما را در مدت کوتاهی به بالاترین حد خواهد رسید، اگر سایت شما در موتورهای جستجو ثبت گردد، ولی در جستجوی چند هزار صفحه ای کاربران جزء صفحه های انتهایی لیست باشید، باعث پایین آمدن آمار باز دید کنندگان از سایت شما می شود. تبلیغ با ارتقاء رتبه سایت شما در موتورهای جستجو نام سایت شما را جزء صفحات اولیه قرار داده، در نتیجه کاربران بیشتری از سایت شما دیدن خواهند کرد.

 ۳. معرفی به دایرکتوری های معتبر

دایركتوریها نیز همانند موتور های جستجو به عنوان مرجعی جهت دسترسی به آدرسهای اینترنتی بکار میرود و هم چنین از آنها می توان برای آشنا کردن کاربران با فعالیتها و خدمات شما بهره گرفت.
ما می توانیم با معرفی شما به دایركتوریهای مهم و معتبر دنیا انبوهی از کاربران و مشتریان را به طرف سایت شما هدایت كنیم.

 ۴. بهینه سازی سایت

سایت شما برای جذب كاربران مختلف كه حال هر كدام از این كاربران با سرعت دسترسی های مختلف به اینترنت و استفاده از مرورگر های مختلف اقدام به استفاده از سایت شما می كنند.
آیا شما از بهبود وضعیت سایت خود برای عموم كاربران مطمئن هستید؟
آیا راهی برای اطلاع كاربران از بهبود وضعیت سایت خود دارید؟
این خدمت از سایت تبلیغ به صورت رایگان برای تمامی مدیران سایتها عرضه می شود، و پس از بهبود وضعیت سایت شما یا تائید بهینه بودن آن، سایت شما در فهرست سایتهای بهینه تبلیغ لیست شده و لوگوی مخصوص سایت تبلیغ به آن تعلق می گیرد.