تبلیغات کلیکی

اهمیت تبلیغات در اینترنت دیگر بر کسی پوشیده نیست، حتی تعیین اینکه تبلیغات شما بنری باشد یا متنی هم شاید خیلی پیجیده نباشد اما اینکه با چه بودجه و استراتژی قدم به دنیای تبلیغات کلیکی گذاشت و از چه شبکه تبلیغاتی انتخاب کرد داستان متفاوتی دارد،
تنها با یک سرچ در گوگل می توانید شبکه های بی شمار تبلیغاتی را پیدا کنید که هر کدام نقاط ضعف و قوت خود را دارند، یکی هزینه کمتری دارد، یکی نمایش دهندگان معتبرتر و دیگری نرخ تقلب کمتر! شاید هم تجربه استفاده از یکی از آنها را داشته باشید که به احتمال زیاد تجربه موفقی نبوده نه اینکه تمام مشکل از شبکه های تبلیغاتی باشد اما وقتی شما استراتژی مناسب و شناخت خوبی از ویژگی های هر شبکه تبلیغاتی نداشته باشید تقریبا داشتن کمپین موفق دور از ذهن خواهد بود.
ما در تبلیغ دات کام با شبکه های تبلیغاتی معتبری همکاری می کنیم که شناخت بسیار خوبی از توانمندی هایشان داریم و می توانیم علاوه بر ارائه قیمت های مناسب تر بهترین استراتژی را برای پیشبرد یک کمپین موفق و کارآمد برای شما تدوین کنیم.

همه جا دیده خواهید شد!

چرا تبلیغ دات کام؟!

تبلیغات اینترنتی و بطور کلی دیجیتال مارکتینگ تنها تبلیغات بنری نیست و امروزه کمپین هایی موفق هستند که از تمام کانال ها مخاطب خود را هدفگیری کنند. تبلیغ دات کام خود را محدود به نمایش دهندگان خاصی نکرده و معتقد است برای مشتری هم نتیجه و فیدبک اهمیت بیشتری دارد تا نام شبکه های تبلیغاتی. پس اگر شما هم مثل ما فکر می کنید قطعا می دانید که ارزش یک کمپین موفق به استراتژی آن است و ما در تبلیغ دات کام بهترین استراتژی را با توجه به شرایط شما تدوین می کنیم و با سرویس های متنوع خود نیاز شمار را در همه حوزه های دیجیتال مارکتینگ پوشش داده و دغدغه های شما را به حداقل می رسانیم تا شما با خیال راحت تمرکز خود را معطوف بهبود کمپین تبلیغاتی خود کرده و موفقیت های جدیدی برای خود رقم بزنید.

هر هدفی داشته باشید نیاز به تعیین مسیر صحیحی برای رسیدن به هدفتان خواهید داشت. استراتژی چراغ راه شما خواهد بود که ما آن را به بهترین شکل برای شما تدوین خواهیم کرد.

ما برای موفقیت شما از تمام پتانسیل موجود در بازار تبلیغات کلیکی استفاده خواهیم کرد و با توجه به اهداف کمپین شما مناسب ترین نمایش دهنده و مرتبط ترین مخاطب را هدفگیری خواهیم کرد.

مخاطب شما در هر زمان و هر مکانی قابل دستیابی است، تبلیغ دات کام تبلیغ شما را به مخاطبین هدف شما نمایش خواهد داد.

برای داشتن یک کمپین موفق دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید تا پیام خود را از طریق همه کانال ها به مخاطب خود برسانید. سرویس های متنوع ما این کانال ها را بصورت همزمان و در یک کمپن واحد در اختیار شما قرار خواهد داد.

همکاری رسمی ما با شبکه های مختلف تبلیغاتی در کنار استراتژی مناسب بهترین قیمت ها را برای شما بهمراه خواهد داشت.

برای بهینه کردن کمپین و افزایش اثر بخشی آن نیاز به گزارش های تحیلی دارید تا نقاط ضعف و قوت کمپین خود را شناسایی کرده و آن را بهبود دهید.