افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام فالوور واقعی کسب کنیم؟

فالوور فیک یا فالوور واقعی؟

ممکن است شما هم با افرادی مواجه شده باشید که در ازای دریافت مبالغی برای صفحه اینستاگرام شما تعداد مشخصی فالوور جذب میکنند یا اگر واضح تر بگوییم به شما فالوور می فروشند. این افراد به روشهای مختلفی دست به این کار میزدند، تبلیغات غیر واقعی، ساخت اکانت های  فیک و …. فالوورهایی که از این طریق جذب میشد عمدتاً فیک و غیر واقعی بودند و نتیجه اش این بود که افزایش شدید فالوورهای شما،‌ تاثیری در میزان لایک و بازدید پست های شما نمیگذاشت. با توجه به الگوریتم ها و پروتکل های جدید اینستاگرام این روش نه تنها سودی ندارد بلکه برای شما دردسر هم می آفریند. اینستاگرام هر پست شما را ابتدا به 10 درصد فالوورهای شما نشان میدهد، اگر آن فالوورها به اندازه کافی به آن پست توجه نشان ندهند، به بقیه فالوورهای شما آن پست را نشان نخواهد داد. بنابراین فالوورهای فیک تاثیر عکس در موفقیت پیج شما خواهد گذاشت.

 

چگونه در اینستاگرام فالوور واقعی کسب کنیم؟

خیلی راحت،‌ با استفاده از ربات افزایش فالوور فالوباز. فالو باز یک سیستم فروش فالوور نیست، یک ربات هوشمند اینستاگرام است که اکانت شما را مدیریت میکند. با استفاده از این ربات میتوانید با تمرکز بر اهدافی مشخص، فالوور واقعی جذب کنید. این اهداف میتواند پیج های رقبای شما، هشتگ ها و یا موقعیت های جغرافیایی خاص مانند یک شهر یا محله باشد. روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن ربات ، ربات به طور هوشمند شروع به لایک کردن ، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند ، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده ، فالوور واقعی و فعال به سمت صفحه ی شما سرازیر می‌شود.

 

 

ربات هوشمند فالوباز چگونه کار میکند؟

تمام فالوور هایی که ربات برای شما جمع آوری می‌کند واقعی هستند و ربات به صورت هوشمند به شما گزارش می‌کند که این فالوور از کدام هدفی که شما برایش تنظیم کرده بودید جذب صفحه شما شده و بازده آن هدف چقدر بوده است.

 

با ثبت نام در سیستم افزایش فالوور فالووباز، می توانید از تمام امکانات زیر 7 روز به صورت رایگان استفاده کنید.

امکانات ربات افزایش فالوور:
  • افزایش فالوور بر اساس هدفمندی پیج رقبا، هشتگ و محل جغرافیایی
  • لایک خودکار  بر اساس هدفمندی پیج رقبا، هشتگ و محل جغرافیایی
  • درج کامنت خودکار  بر اساس هدفمندی پیج رقبا، هشتگ و محل جغرافیایی
  • درج پست خودکار  بر اساس هدفمندی پیج مشابه، هشتگ و محل جغرافیایی
  • آنفالوو به صورت خودکار
  • ارسال دایرکت خودکار
  • ارسال مطلب زمانبدی شده

 

چگونه از ربات هوشمند فالوباز استفاده کنیم؟

فکرش را هم نمیتوانید بکنید که کارکردن با ربات فالوباز اینقدر ساده باشد. در کمتر از 3 دقیقه میتوانید اکانت خود را متصل کنید و اهداف خود را تنظیم کنید.

 

گام اول: ثبت نام در فالوباز

ثبت نام با پر کردن یک فرم ساده انجام میشود،‌ شامل نام و ایمیل و اینجور چیزها. از اینجا میتوانید ثبت نام را انجام دهید.

 

گام دوم: اضافه کردن اکانت اینستاگرام

در مرحله اول باید اکانت اینستاگرام خود را به فالوباز متصل کنید. پس از ورود به پنل کاربری فالوباز، بر روی دکمه «افزودن حساب جدید» را کلیک کنید تا وارد فرم مربوطه شوید. با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، اکانت اینستاگرام شما به فالوباز متصل خواهد شد.

 

گام سوم: افزایش فالوور هدفمند و واقعی

ابتدا از منوی سمت راست صفحه کاربری، گزینه افزایش فالوور را انتخاب کنید و پس از انتخاب اکانت اینستاگرام خود وارد تنظیمات آن شوید.

در این صفحه میتوانید پیج هایی که تمایل به جذب فالورهای آن را دارید اضافه کنید. یا با انتخاب هشتگ هایی مشخص و یا مکان ها، به جذب فالورهای واقعی بپردازید.

 

گام چهارم: استفاده از آنفالو خودکار

تعداد زیاد فالووینگ ها ممکن است در مورد اعتبار پیج شما ابهام ایجاد کند. در این مرحله مشخص میکنید که با چه سرعتی آنفالو پیج های دیگران انجام شود. حتی میتوانید یک لیست سفید ایجاد کنید و پیج هایی که تمایل ندارید آنفالو شوند مشخص نمائید. نکته جالب این است که میتوانید مشخص کنید افرادی که پیج شما را فالو نمیکنند به صورت خودکار از فالویینگ های شما حذف شوند.

 

 

گام پنجم: لایک کردن خودکار

یکی از روشهایی که ربات فالوباز برای جذب فالور هدفمند مورد استفاده قرار میدهد، لایک خودکار است. به این صورت که هشتگ ها، مکان ها و صفحاتی خاص را مشخص میکنید و ربات فالوباز به صورت هوشمند به لایک کردن پست های مربوطه می پردازد. کسانی که پست های آنها را لایک میکنید تمایل بیشتری به فالوکردن پیج شما خواهند داشت.

 

 

گام ششم: کامنت خودکار

درست مانند لایک خودکار، تنظیمات کامنت خودکار با مشخص کردن هشتگ ها، مکان ها و صفحات خاص انجام میشود. با این امکان، متن پیشنهادی شما به صورت هوشمند و خودکار در پست های مربوطه کامنت میشود. حتی می توانید نام شخص صاحب پست را در کامنت خود قید کنید تا تاثیرگذاری آن بیشتر شود.

 

 

گام هفتم: ارسال دایرکت خودکار

یکی از جذابیت های ربات فالوباز امکان ارسال دایرکت خودکار به افراد جدیدی است که پیج شما را فالو میکنند. با انتخاب متن و پیامی مناسب و ارسال به صورت دایرکت خودکار،‌ تاثیرگذاری و بازدهی پیج اینستاگرام شما به مراتب بیشتر خواهد شد.

 

 

گام هفتم: ایجاد برنامه هوشمند برای ارسال پست

با ربات هوشمند فالوباز، میتوانید تنظیم کنید که در چه روزی و چه ساعتی چه پستی ارسال شود. یک برنامه ریزی منظم و هدفمند، اعتبار و عملکرد پیج شما را تا حد چشمگیری افزایش خواهد داد. شما حتی می‌توانید عکس های صفحات دیگر را نیز repost کنید. دیگر وقتی فرصت تولید محتوا ندارید، فالوور هایتان شما را فراموش نمی کنند و صفحه ی شما در نبودتان فعال خواهد بود!

 

 

 

دیگر هزینه های اضافی و فالوور های فیک و تقلبی بس است، دیگر سختی کشیدن برای ارسال پست منظم و مدیریت صفحه اینستاگرام بس است. اگر به دنبال افزایش فالوور واقعی اینستاگرام هستید، اگر به دنبال فالوور ایرانی و حضور مشتری فعال در صفحه اینستاگرام خود هستید، اگر به دنبال افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام اکانت خود هستید، به جای درستی آمده اید!

.

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

تمام فالوور هایی که ربات برای شما جمع آوری می‌کند واقعی هستند و ربات به صورت هوشمند به شما گزارش می‌کند که این فالوور از کدام هدفی که شما برایش تنظیم کرده بودید جذب صفحه شما شده و بازده آن هدف چقدر بوده است.

 

همچنین میتوانید آموزش افزایش فالوور را به صورت ویدئو در این صفحه ببینید.