بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو

بدیهی است که اگر شما بهترین وب سایت را از لحاظ طراحی، اطلاعات و برنامه نویسی داشته باشید ولی سایت شما بیننده ای نداشته باشد کمترین ارزشی نخواهد داشت. امروزه در حدود 90 درصد استفاده کنندگان اینترنت از طریق موتورهای جستجوگر به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا میکنند.

بهینه سازی رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر فرآیندی بسیار ارزشمند است که باعث افزایش قابل توجه بینندگان وب سایت خواهد شد. از طرفی به دلیل اینکه کسانی که به دنبال اطلاعات مورد نظر میگردند به سایت شما راهنمائی خواهند شد بیشترین بازدهی را نسبت به سایر روشها از قبیل تبلیغ در روزنامه، سایتهای تبلیغاتی و یا تبلیغ از طریق پست الکترونیک داراست.
همچنین به دلیل اینکه کاربر مورد نظر دقیقا به دنبال محصول و یا خدماتی است که شما سایت خود را برای آن بهینه سازی کرده اید در این روش شما کاربران هدفمند را به سایت خود راهنمایی میکنید و در واقع بالاترین بازدهی را به ازای بازدیدکنندگان سایت خواهید داشت.
شرکت داده کاوان پارس پس از دو سال تجربه در انجام این کار برای شرکتهای خارج از کشور و کسب تجارب ارزشمند در این زمینه آمادگی خود را برای انجام این کار بر روی سایتهای ایرانی اعلام میدارد.

فرآیند انجام کار به این صورت است که در ابتدا وب سایت مورد نظر شما آنالیز شده و سپس گزارشات مربوطه از آن تهیه میگردد. در مراحل بعدی بر روی کلمات کلیدی که کاربران چستجو میکنند و رقبای وب سایت مورد نظر تحقیق شده و سپس بهینه سازی سایت انجام میپذیرد.

توجه داشته باشید که در صورتی که قبلا بهینه سازی سایت توسط افراد نا آگاه انجام پذیرفته باشد موتورهای جستجوگر سایت شما را در لیست سیاه خود قرار میدهند و این سایت دیگر هرگز در نتایج جستجو ظاهر نخواهد شد .