خوش آمدید

اینجا تبلیغ دات کام است

تبلیغ دات کام برند موفق هولدینگ گرین وب است که در سال 1382 متولد شد. فعالیت ها ما تا قبل از آن معطوف به فضای طراحی سایت بود که با گسترش شبکه مشتریان و افزایش درخواست ها برای معرفی و تبلیغات در فضای اینترنت ما را به فکر ورود به حوزه نوپای تبلیغات اینترنتی انداخت و باعث شد برند تبلیغات دات کام به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات تبلیغات اینترنتی فعالیت خود را آغاز کند.

تبلیغ دات کام برای اولین بار در ایران سرویس هایی مانند ایمیل مارکتینگ و تبلیغات بنری (Banner Exchange) را راه اندازی کرد و بعد ها با افزودن خدمات بهینه سازی سایت و سئو، تبلیغات پیامکی و تبلیغات در گوگل پرچمدار صنعت نوظهور دیجیتال مارکتینگ شد.

ما همیشه به ارائه راهکارهای برای پاسخ به تمام نیازهای مشتریان اعتقاد داشتیم و در حالی که بسیاری از شرکت ها تمرکز خود را بر ارائه ابزارها و سرویس های تک منظوره مانند تبلیغات کلیکی، تبلیغات تلگرام و … گذاشته بودند ما به دانش تبلیغات و اصول آن وفادار ماندیم تا بتوانیم به معنای واقعی به یک آژانس همه منظوره (Omni-channel) تبدیل شویم و با ارائه سرویس های متنوع همه نیازهای مشتری را برای اجرای یک کمپین دیجیتال مارکتینگ را پاسخ دهیم.

به پشتوانه 14 سال تجربه در صنعت دیجیتال مارکتینگ، ارائه بیش از 10 سرویس تخصصی و هزاران مشتری وفادار با افتخار اعلام می کنیم که ما اولین ، بهترین و کامل ترین آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران هستیم.

تبلیغ دات کام همه آنچه شما برای موفقیت نیاز دارید را در اختیار دارد، شما می توانید روی خدمات مشاوره ای تبلیغ دات کام حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان و برند شما، نزدیک ترین مسیر را برای تجارت برخط شما تدوین نماییم.

سرویس تبلیغاتی

ابزار آنلاین

متخصص

16 سال تجربه

کارشناسان خلاق

ما در تبلیغ دات کام

ما تلاش کرده ایم تا ادعای خود را با بهره گیری از متخصصینی که تجربه کار در حوزه فناوری اطلاعات را دارند اثبات کنیم. تیم ما شامل افرادی است که توانایی‌شان را بارها و بارها محک زده ایم.

post-image-2665

مهدی محمدی

مدیرعامل
post-image-2670

محمد مظفری

مدیر زیرساخت

برخی از مشتریان

از جمله افتخارات تبلیغ دات کام ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو به برند های برتر ایران می باشد.