آموزش حساب کاربری گوگل ادوردز

اگر شما در حال مطالعه این مطلب هستید حتما با گوگل ادوردز آشنایید و می دانید Google AdWords یا همان تبلیغات در گوگل چیست و چگونه می تواند به شما کمک کند. اما اگر بخواهیم تعریفی یک جمله ای از این مقوله داشته باشیم می توان گفت «گوگل ادوردز تبلیغات اینترنتی به صورت کلیکی است که بابت هر کلیک هزینه ای را برای تبلیغ کننده خواهد داشت».

تبلیغات گوگل در حال حاضر یکی از ابزارهایی است که در اختیار صاحبان کسب و کار قرار گرفته و مدیران سایت ها می توانند از تبلیغات گوگل برای کسب و کار خود استفاده کنند.

در ابتدای کار شما باید یک اکانت داشته باشید. به یاد داشته باشید که می توانید از اکانت گوگل، آنالیتیکز یا ادسنس خود نیز استفاده کنید. اما اگر اکانتی ندارید باید اقدام به ساخت یک اکانت کنید.

سایت Adwords.com را باز کنید. پس از ورود به این سایت مانند تصویر زیر روی قسمت «To start» کلیک کنید.

ایجاد حساب کاربری در گوگل ادز

هنگامی که روی دکمه مورد نظر کلیک کردید، در صفحه بعد از شما می خواهد تا در صورت داشتن اکانت مشخصات آن را وارد کنید، در غیر این صورت روی گزینه Create account کلیک کنید و اکانت خود را بسازید. پس از ساخت اکانت مورد نظر وارد صفحه ای مانند زیر خواهید شد.

ایجاد حساب کاربری در گوگل ادز

در این صفحه شما باید روی قسمت Switch to Expert Mode کلیک کنید. با کلیک روی این بخش صفحه ای برای شما باز خواهد شد که در تصویر زیر نیز مشاهده می کنید. مهمترین بخش کار شما در این قسمت است. در ابتدا روی گزینه Create an account without a campaign کلیک کنید.

ایجاد حساب کاربری در گوگل ادز

با کلیک روی Create an account without a campaign صفحه ای باز می شود که شما باید اطلاعاتی نظیر کشور، زمان و نوع ارز را در آن وارد کنید. پس از ورود این اطلاعات Submit کرده و به این صورت شما توانستید اکانت گوگل ادوردز خود را بسازید.

حالا تنها کافی است روی EXPLORE YOUR ACCOUNT کلیک کنید. دیگر اکانت گوگل خود را ساخته اید و می توانید با کمک آموزش کیورد پلنر، کلمات کلیدی خود را بسازید.