خرید بک لینک و لینک های PBN

بک لینک یا خرید بک لینک از یک وب سایت دیگر، یکی از فاکتور های رتبه بندی در گوگل می باشد و ارزش بسیار زیادی دارد و می تواند شمارا در یک کلمه به رتبه های بالا برساند، اما از جهتی دریافت بک لینک کار ساده ای نبوده و شما دو راه برای لینک سازی دارید، راه اول ساخت وب سایت توسط خودتان می باشد که باید روزانه روی آن محتوا بگذارید و آپدیت کنید و سپس از طریق آن به وب سایت خودتان لینک دهید و راه دوم خرید لینک های ارزشمند و قدرتمند می باشد که پیشنهاد ما استفاده از راه دوم می باشد.

صادقانه میگوییم، جنس خوب، قیمتش بالاست. فقط کافیست در گوگل جستجو کنید خرید بک لینک ، ده ها سایت و وبلاگ بک لینک فروش داخل صفحه نتایج هستند و قیمت آن ها هم از 50 هزار تومان تا ماهیانه 2 میلیون تومان است، که هرچقدر ارزش و قدرت بک لینک بالاتر می رود، قیمت هم به همان میزان تغییر می کند.

خرید بک لینک فالو ، خرید بک لینک تضیمی و اصلا خرید بک لینک جزو کلماتی هستند که گروه های لینک فروش و بک لینک فروش روی آن ها مانور میدهند، اما یک مورد هست که آن ها در نظر نگرفتند و آن هم این می باشد که بک لینک های ارسالی از سمت آن به دلیل اشباع شدن لینک ها ممکن است به وب سایت شما آسیب های فراوانی وارد کند.

اما ازجهتی، بک لینک هایی که توسط ما ارائه داده می شود، انتخابی است. یعنی چی؟ یعنی شما هنگامی که بک لینک را می خواهید از ما خریداری کنید، باید وارد سیستم رزرو شوید تا اگر در آینده یکی از افرادی که لینک خریداری نکرد، جایگاه لینک او به شما داده شود. این مورد باعث می شود تا کیفیت لینک های ارسالی ما به سمت وب سایت شما ارزشمند باشد و موجب بهتر شدن رتبه وب سایت شما در کلمه درخواستی می شود.

 

 

یکی از مواردی که ما می توانیم به شما ارائه دهیم، ارائه مشاوره تخصصی در مورد خرید بک لینک می باشد، داخل این مشاوره به شما خواهیم گفت که چه پکیجی مناسب وب سایت شما می باشد و کدام یک از پکیج ها می تواند موجب افزایش رتبه وب سایت شما شود.

تمام لینک های ارسالی از طرف ما به سمت سایت شما، استاندارد می باشد و اگر متوجه اسپم شدن لینک های ارسالی یکی از وب سایت هایمان شویم، آن را سریعا قطع می کنیم.

ما توانسته ایم با همکاری با وب سایت های قدرتمند و کسب اعتماد آن ها، قیمت های باورنکردنی برای مشتریان خود گرداوری کنیم.

سوالات متداول در مورد بک لینک

بک لینک چیست؟

دریافت لینک از یک وب سایت دیگر به سمت وب سایت شمارا بک لینک می گویند.

هزینه بک لینک چطور محاسبه می شود؟

هزینه بک لینک بر اساس کیفیت دامنه یا دامین اتوریتی و پیج اتوریتی محاسبه می شود.

هزینه خرید بک لینک چقدر است؟

هزینه بک لینک هایی که توسط ما برای شما ایجاد می شود، از 1.500.000 تا 3.500.000 بسته به نوع پکیج می باشد.

مدت نمایش بک لینک چقدر است ؟

مدت نمایش بک لینک ماهیانه می باشد
ردیفنام سایتآدرس قیمت (ریال)
۱IR24IR24.ORGتماس بگیرید
۲AshpaziAshpazi.Ir24.orgتماس بگیرید
۳TranslateTranslate.IR24.orgتماس بگیرید
۴DoctorDoctor.ir24.orgتماس بگیرید
۵SMSSMS.Ir24.ORGتماس بگیرید

برخی از مشتریان

از جمله افتخارات تبلیغ دات کام ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو به برند های برتر ایران می باشد.