بازاریابی محتوا

افزایش فروش، افزایش ارزش برند، جذب مشتریان جدید و … هدف شما هرچه که باشد مسیری نخواهید یافت که از بازاریابی محتوا عبور نکند. کانتنت مارکتینگ یا همان بازاریابی محتوا استراتژی اثبات شده برای رسیدن به هر هدفی است توسعه بازاریابی محتوا در هر رسانه ها و هر شکلی که باشد نیازمند رعایت استاندارهایی است که ما بخوبی آنها را می دانیم و در هر مرحله از مسیر همراه شما خواهیم بود. ما در ابتدا به مانند یک شریک درکنار شما خواهیم بود تا نیازهای شما را برای متفاوت بودن دریابیم و سپس با پتانسیل موجود مجموعه شما طرح و برنامه یک کمپین بازاریابی محتوای مناسب را با همکاری شما خواهیم ریخت.
بازاریابی محتوا از تعیین استراتژی، شناخت مخاطبین و رسانه شروع شده و با تولید محتوا و بهینه سازی آن ادامه یافته و در مرحله بعد انتشار و پروموت می شود، در هر مرحله معیارهای دقیقی برای اندازه گیری معیارها تعریف شده و نتایج برای بهبود رصد می شوند. تخصص ما تولید محتوای اختصاصی است که نهایت تعامل را با کاربران ایجاد کرده و باعث ارتباط بهتر آنها با برند شما می شود. بازاریابی محتوا تبلیغات و فروش نیست بلکه روش هایی برای تولید محتوای خلاق است که باعث جذب مخاطب شما شده و برندسازی قوی برای شما ایجاد می کند.

ارتباط با بازار هدف و افزایش ارزش برند

چرا تبلیغ دات کام؟!

از آنجایی که تولید و بازاریابی محتوا پیش نیاز هر نوع فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی است ما در تبلیغ دات کام تیم متخصص و با استعدادی را ایجاد کرده ایم که علاقه بسیاری به تولید محتوای خلاقانه دارند. تیم ما در زمینه های مختلف و از تولید و ترجمه متنی و طراحی بنرهای گرافیکی گرفته تا طراحی و توسعه سیستم آمادگی همکاری دارد. همچنین ما مشاوران مجربی در مباحث کلان تر مانند استراتژی تولید و انتشار محتوا در کنار خود داریم که ما را در پروژه های سخت همراهی می کنند.

ما تمام نیازهای هر نوع کسب و کاری را درک کرده و برای رفع آن راهکارهای متفاوتی داریم.

اولین قدم برای پیشبرد یک کمپین موفق بازاریابی محتوا تحلیل وضعیت موجود خود و رقبا و اندازه گیری شاخص ها برای تعیین یک هدف درست و قابل دسترس است.

قبل از تولید محتوا ما باید به چند سوال اساسی جواب دهیم: چگونه می خواهیم محتوا تولید کنیم؟ برای چه افرادی؟ کی و کجا می خواهیم آنها را منتشر کنیم؟ چه پیامی را می خواهیم منتقل کنیم؟

پس از تعیین استراتژی برای تولید محتوای خلاق باید شناخت خوبی از مخاطبین و نیازهایشان و همچنین رسانه های مورد نظر برای انتقال پیام خود داشته باشیم تا بتوانیم بهترین محتوا رو تولید کنیم.

حالا همه چیز برای تولید محتوای خوب آماده است، یک تیم خلاق و مجرب در این مرحله به شما کمک می کند تا محتوای مفیدی چه در قالب یک مقاله یا خبر یا یک بنر گرافیکی زیبا تولید شود.

نحوه و ساعت انتشار محتوا برای بیشتر دیده شدن و بالابردن تاثیر آن بسیار مهم است، همچنین در این مرحله شاید لازم باشد از روش های تبلیغاتی برای انتشار هرچه بیشتر محتوای خود و جذب حداکثری مخاطبین در منابع معتبر نیز استفاده کنید

پس از انتشار محتوا در رسانه های از پیش تعیین شده تبلیغ دات کام معیارهای شما برای اندازه گیری میزان تعامل محتوا با مخاطبین را بررسی کرده و راهکاری های جدید برای افزایش نرخ تعامل کاربران ارائه می دهد.