ایمیل مارکتینگ و ایمیل تبلیغاتی

یکی از راه های بازاریابی اینترنتی، بازاریابی با ایمیل یا ایمیل مارکتینگ است. ارسال یک ایمیل به جامعه ای از کاربران بصورت هدفمند جهت معرفی محصولات و یا خدمات شرکت و یا معرفی وب سایت خود و تشویق مشتری جهت بازدید از آن مانند ارسال یک نامه فروش، یک خبرنامه ، یک پیام پشتیبانی یا حتی یک سؤال قسمتی از بازاریابی با ایمیل است، ارتباط با مشتری از طریق ایمیل یکی از روشهای معرفی محصول و یا خدمات به کاربران است.
بازاربابی با ایمیل یک ابزار فروش کارآمد و مقرون بصرفه است. در این روش بازاریابی اینترنتی فروشنده به جای اینکه منتظر بماند تا مشتری محصول و خدمات شرکت را به صورت آنلاین جستجو نماید یک پیغام معرفی خدمات را برای آنها ارسال میکند در واقع خود زمان و محتوای پیغام را تعیین میکند . همچنین ایمیل یک ابزار عالی برای تعقیب یک نامه مستقیم یا عملیات بازاریابی از راه دور (Telemarketing) است و درنتیجه سرعت پاسخگوئی و بازگشت سرمایه فروش را افزایش میدهد. به عنوان مثال می توانید در یک فاصله زمانی کم با ارسال یک ایمیل ، ایمیل ارسال شده را بعد پیگیری کنید. یا می توانید آدرس ایمیل آنها را برای فرستادن اطلاعات اضافی و یا اضافه کردن آنها به یک پاسخ دهنده اتوماتیک درخواست کنید.
معرفی محصولات وخدمات به تنهایی با ارسال یک ایمیل به صدها هزار نفر در سطح کشور روشی هدفمند و از لحاظ اقتصادی یکی از مناسب ترین روش تبلیغات در اینترنت است.

در اینباکس کاربران دیده شوید

چرا تبلیغ دات کام؟!

در تبلیغ دات کام ایمیل های شما از طریق معتبر ترین سرویس های بین المللی ارسال ایمیل ارسال می شوند که باعث دستیابی به حداکثر نرخ ارسال به اینباکس کاربران می شود. استفاده از این سرویس دهندگان همچنین امکان ارائه گزارش های دقیق از نتایج ارسال را فراهم می کند. همچنین بانک های ایمیل تخصصی ما در حوزه های مختلف دغدغه شما را برای داشتن جامعه مخاطب هدفمند از بین می برد.

ایمیل مارکتینگ هنوز هم می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای تبلیغات در اینترنت باشد.

داشتن یک استراتژی واقع بینانه و هوشمند در ایمیل مارکتینگ باعث می شود تا با انتخاب و سنجش معیارهای مرتبط بتوانید تمرکز خود را بر روی موفقیت کمپین گذاشته و از هدف خود فاصله نگیرید.

اگر قصد ارسال به بانک ایمیل خودتان را دارید اینجا کلیک کنید در غیر این صورت می توانید از بانک های ایمیل ما در حوزه های مدیران کسب و کار، مشاغل، صنایع، فرهیختگان، دانشجویان، اساتید دانشگاه ها و مدیران وب سایت ها استفاده کنید

طرح ایمیل شما برای جذب کاربران بسیار اهمیت دارد چرا که تمام چیزی خواهد بود که کاربر در نگاه اول از شما می بیند. اگر طرحی برای ایمیل خود ندارید می توانید طراحی ایمیل را به طراحان ما واگذار کنید.

ایمیل های شما با توجه به استراتژی کمپین و جامعه مخاطبتان می تواند بصورت زمانبندی شده و تدریجی در طی چند روز ارسال شده و یا تماما و یکجا ارسال شود

برای هر کمپین خود گزارش های جامعی از تعداد ارسال ها و ایمیل های بازشده و خوانده شده دریافت خواهید کرد که می تواند به شما برای بهبود کمپین در ارسال های بعدی کمک کند.

با تغییرات مداوم کمپین و انجام تست A/B می توانید به حداکثر نرخ تعامل با کاربران دست پیدا کرده و همواره کمپین خود را بهبود داده و مشتریان بیشتری بدست آورید.

تعرفه های ایمیل مارکتینگ

۴,۸۸۸,۰۰۰

تومان
Per Monthly
۳۰۰ هزار ایمیل
 • تضمین ارسال به اینباکس
 • ارائه گزارش open rate
 • بهینه سازی محتوا
 • مشاوره رایگان
سفارش آنلاین
۱,۶۸۳,۲۰۰

تومان
Per Monthly
۱۰۰ هزار ایمیل
 • تضمین ارسال به اینباکس
 • ارائه گزارش open rate
 • بهینه سازی محتوا
 • مشاوره رایگان
سفارش آنلاین
۱,۲۰۰,۰۰۰

تومان
Per Monthly
۵۰ هزار ایمیل
 • تضمین ارسال به اینباکس
 • ارائه گزارش open rate
 • بهینه سازی محتوا
 • مشاوره رایگان
سفارش آنلاین

برخی از مشتریان

از جمله افتخارات تبلیغ دات کام ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو به برند های برتر ایران می باشد.

 
 

1+