تبلیغات در فیسبوک

همانطور که میدانید، فیسبوک یکی از قدیمی ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر است، فیسبوک بیش از 3 میلیارد کاربر دارد و اگر فیسبوک میتوانست کشور باشد، بزرگترین کشور دنیا بود.

تبلیغات در فیسبوک و یا اصطلاحا FaceBook Ads | فیسبوک ادز یکی از روش های بازاریابی اینترنتی می باشد که در سرتاسر دنیا در حال اجرا است.

اگر شما با افراد خارج از کشور در ارتباط هستید و مشتریان غیر ایرانی دارید، تبلیغات در فیسبوک میتواند فروش شمارا در خارج از کشور چند برابر کند.

با امکاناتی که بخش Ads Manager فیسبوک در اختیار مدیران هر کسب و کاری قرار میدهد میتوانید بالاترین بازخورد را با انجام تنظیمات مناسب فیسبوک ادز دریافت کنید.

یکی از ویژگی هایی که میتوان به آن در تنظیمات تبلیغات در فیسبوک اشاره کرد، امکان قرار گیری تبلیغات شما در بخش News Feed کاربران است. با استفاده از این قابلیت نرخ کلیک و بازخوردی که میگیرید بسیار بالا است.

این روش تبلیغاتی، تبلیغات بین المللی هم شناخته می شود که مناسب برای افرادی است که می خواهد کسب و کار خود را بین المللی کنند و در دیگر کشور ها صادرات انجام دهند.

چگونه در فیسبوک تبلیغات کنیم؟ و تبلیغات در فیسبوک مناسب چه کسانی است؟

حتما برای شما این سوال پیش آمده است که چگونه در فیسبوک تبلیغات کنید و اصلا تبلیغات در فیسبوک یا همان فیسبوک ادز چی هستش و چه کار هایی می شود با آن انجام داد.

اگر قصد دارید فروش بین المللی داشته باشید و محصول خودتان را صادر کنید، تبلیغات در فیسبوک گزینه مناسبی برای شما می تواند باشد. چرا؟ چون زمانی که در حال برنامه ریزی و اجرای یک کمپین تبلیغاتی فیسبوک هستید؛ می توانید بر اساس علایق کاربران، هدف گذاری کنید و طوری تبلیغات خود را تنظیم کنید که تبلیغ شما فقط برای کاربران هدف نمایش داده شود. بگذارید با یک مثال برای شما توضیح دهم: فرض کنید می خواهید محصولات کشاورزی مثل لوله به کشور های حاشیه خلیج فارس صادر کنید. یکی از مزیت هایی که شما نسبت به رقبایتان خواهید داشت این می باشد که می توانید بر اساس کوچه،خیابان، شهر ، منطقه و علایق کاربران تبلیغات کسب و کار خودتان را نمایش دهید.

بسته به بودجه و سرمایه گذاری ای که شما قرار است روی کمپین تبلیغات فیسبوکی خود انجام دهید، هزینه تبلیغات در فیسبوک تغییر می کند و متغیر است، این مبلغ می تواند از 50 یورو شروع شود و تا 500 یورو هم برسد. همه چیز بستگی به شما دارد. مسئله دیگری که مطرح است، مدت زمان نمایش تبلیغات شما می باشد که این مورد هم مربوط به بودجه شما می شود.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در فیسبوک ادز ، محتوایی است که روی صفحه یا پیج فیس بوک قرار می دهید. تولید محتوا در فیس بوک جزو عوامل ضروری و مهم کمپین شما می باشد. اگر جامعه هدف شما عرب زبان هستند، باید پیج یا صفحه فیسبوک شما عربی باشد و باید به زبان عربی مسلط باشید؛ زیرا هنگامی که تبلیغات شما برای هدفی که انتخاب کردید منتشر شود، مشتریانی که به شما پیام می دهند فارسی زبان نیستند و به همان زبان صحبت می کنند.

همانطور که شاید بدانید، اینستاگرام یکی از زیر مجموعه های شرکت فیس بوک می باشد. به همین منظور ، شما می توانید علاوه بر نمایش تبلیغ در فیسبوک ، در اینستاگرام هم با همان بودجه تبلیغات کنید و با یک تیر دو نشان بزنید.

فروش خود را چند برابر کنید

چرا تبلیغ دات کام را برای تبلیغات در فیسبوک انتخاب کنیم؟!

تبلیغ دات کام به عنوان اولین و قدیمی ترین مجموعه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در ایران ، مفتخر است اعلام کند، به عنوان اولین مجموعه ارائه خدمات تبلیغات در فیسبوک فعالیت می کند.

علاوه بر مشاوره تخصصی توسط مشاورین و متخصصین ما ، به شما کمک در موفقیت کمپین تبلیغات در فیسبوک شما کمک خواهیم کرد. همچنین علاوه بر ارائه مشاوره، تمامی تنظیمات را ما با توجه به زمینه کاری و نوع تبلیغات شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها بازخورد بالاتری دریافت کنید.

یکی از قابلیت هایی که تبلیغات در فیسبوک دارد، امکان تعیین هدف مناسب جهت نمایش تبلیغ در فیسبوک می باشد. با استفاده از این امکان فیسبوک ادز میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و مدت بیشتری تبلیغات خود را نمایش دهید.

فیسبوک ادز، امکانات متعددی نزد کاربرانش گذاشته است، برخی از مهم ترین ویژگی هایی که تبلیغات در فیسبوک دارد عبارتند از :

امکان تعیین مخاطبین هدف، امکان تعیین کشور نمایش تبلیغات ، امکان تعیین ساعت و روز نمایش تبلیغ، امکان انتخاب مکان تبلیغ و …

تبلیغ دات کام، میتواند به شما در انتخاب متن تبلیغاتی شما برای تبلیغات در فیسبوک کمک کند ، تا به بالاترین سطح فروش و بازخورد برسید. همچنین پس پایان کمپین تبلیغات در فیسبوک شما، ما به شما یک گزارش حرفه ارائه خواهیم داد.

تبلیغ دات کام بدلیل حجم بالای تبادلات مالی و فعالیت گسترده در بازارهای جهانی هزینه های کمتری برای استفاده از خدمات بین المللی پرداخت می کند بنابراین قیمت هایی که با ارائه می دهیم همواره از تمام شرکت های معتبر کمتر خواهد بود.

تبلیغ دات کام، با ارائه گزارش دقیق از کمپین تبلیغات در فیسبوک شما، می تواند به شما در میزان موفقیت هدف گیری تبلیغات در فیسبوک کمک کند.

تبلیغ دات کام برند تحت مالکیت هولدینگ گرین وب است که بصورت گسترده و با نام گرین هاست در اروپا فعالیت می کند و بواسطه هویت حقوقی خود در دانمارک موفق به دریافت گواهی پارتنر گوگل شده است.

سوالات متداول در مورد تبلیغات در فیسبوک

برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله تبلیغات فیسبوک چیست؟ مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

تبلیغات در فیسبوک چیست؟

تبلیغات در فیسبوک به نوعی تبلیغات اینترنتی گفته می شود که تبلیغ شما در صفحه کاربران فیسبوک قرار میگیرد و باعث افزایش فروش شما می شود.

با تبلیغ در فیسبوک می شود تبلیغات در اینستاگرام هم انجام داد؟

بله، هنگامی که شما قصد دارید در فیس بوک تبلیغات کنید می توانید همزمان در اینستاگرام هم تبلیغات کنید.

تعرفه تبلیغات در فیسبوک چقدر است؟

تبلیغات در فیسبوک ؛ هزینه های مختلفی دارد که بر اساس بودجه شما محاسبه می شود.

مدت نمایش تبلیغات چقدر است ؟

مدت نمایش تبلیغات به صورت بودجه روزانه تعیین می شود به عنوان مثال شما می توانید برای 200$ در هر روز 10$ بودجه بدهید که تبلیغ شما برای 20 روز نمایش داده می شود.(اگر از بودجه روزانه مبلغی باقی بماند به موجودی کل برگشت داده می شود)

ثبت پیش سفارش و درخواست مشاوره تبلیغات در فیسبوک

برخی از مشتریان

از جمله افتخارات تبلیغ دات کام ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو به برند های برتر ایران می باشد.