تبلیغات در گوگل پلی

تبلیغات اینترنتی اپلیکیشن های موبایل یکی از راه هایی می باشد که با استفاده از آن، پس از برنامه نویسی نرم افزار تان می توانید نصب دریافت کنید و هر چقدر تعداد نصب های شما بیشتر باشد به راحتی می توانید فروش بیشتر داشته باشید. یکی از راه های تبلیغات اپلیکیشن، تبلیغات در گوگل پلی و اپ استور می باشد. 

چرا تبلیغات در گوگل پلی؟

همانطور که میدانید امروزه استفاده از نرم افزار های اندرویدی بسیار زیاد می باشد و همین زیاد بودن استفاده منجر به تقاضای زیاد برای دانلود و نصب اپلیکیشن های مختلف می باشد که هر کدام از آنها می توانید قابلیت های متنوعی داشته باشد که رفته رفته به شما کمک می کند تا به اهدافتان دست پیدا کنید.

گوگل پلی یا پلی استور (Google Play,Play Store) یکی از نرم افزار های محبوب هر کاربر اندرویدی می باشد که با استفاده از آن می تواند به راحتی نرم افزار های مورد نیازش را دانلود کند و به راحتی از آنها استفاده کند. از این رو شرکت گوگل، یکی از ویژگی هایی که برای این سیستم گذاشته است که برنامه نویسان بتوانند راحت تر نصب برای نرم افزارشان دریافت کنند و زمینه های بازاریابی اینترنتی را فراهم کنند، یکی از این روش ها تبلیغات در گوگل پلی می باشد. این نوع از تبلیغات که یکی از جدیدترین شیوه های تبلیغات می باشد به این صورت می باشد که شما زمانی که وارد گوگل پلی یا پلی استور می شوید، برای مثال وقتی جستجو می کنید WhatsApp، یک تبلیغ کوچک از یک نرم افزار دیگر به شما نمایش داده می شود که وقتی آن را نصب کنید، از بودجه کسی که تبلیغ داده است، به میزان نصب مبلغی کم می شود.

هزینه تبلیغات در گوگل پلی به صورت یورویی محاسبه می شود؛ و به میزان هز نصب هزینه کم می شود. برای مثال اگر شما حساب خودتان را 50 یورو شارژ کنید و بنده تبلیغ شما را ببینم و نرم افزار شما را نصب کنم، هزینه 0.1 یورو ممکن است از حساب شما بابت نمایش کم شود. 

پس از اینکه کمپین تبلیغات گوگل پلی شما اجرا و پیاده سازی شد، ما برای شما گزارش از تمام فعالیت های کمپین و خروجی آن ارسال می کنیم که متوجه میزان موفقیت کمپین تان بشوید و در کمپین های بعدی، قدرتمند تر و قویتر وارد شوید.

نحوه تبلیغات در گوگل پلی

چرا تبلیغ دات کام را برای کمپین تبلیغات در گوگل پلی باید انتخاب کنیم؟

مجموعه تبلیغ دات کام، جزو اولین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در ایران می باشد که با بیش از دو دهه تجربه در زمینه تبلیغات آنلاین و اینترنتی پیشرو در این صنعت می باشد. تبلیغ دات کام همکار رسمی گوگل ، در ایران می باشد. همواره طی این دو دهه سعی کرده ایم رضایت مشتریانمان را در اولویت خود قرار دهیم.

تبلیغات در گوگل پلی، بخش کوچکی از کار ما در تبلیغ دات کام است، و طی سالیان به لطف شما مشتریان عزیز، همواره در این زمینه درخشیده ایم.

هر زمان که نیاز به گزارش از نحوه موفقیت کمپین تبلیغاتی خودتان بخواهید، ما گزارشات را تقدیم شما می کنیم تا راحت تر از میزان و نرخ تبدیل تبلیغات گوگل پلی خودتان شوید.

هزینه تبلیغات در گوگل پلی، مانند گوگل ادوردز متغیر و شناور می باشد که بر اساس هر نصب محاسبه می شود. برای مثال اگر شما حساب خودتان را 100 یورو شارژ کنید و موضوع اپلیکیشن شما در رابطه با سلامت باشد، ممکن است بابت هر نصب 0.1 یورو از حساب شما کم شود.

تبلیغ دات کام بدلیل حجم بالای تبادلات مالی و فعالیت گسترده در بازارهای جهانی هزینه های کمتری برای استفاده از خدمات بین المللی پرداخت می کند بنابراین قیمت هایی که با ارائه می دهیم همواره از تمام شرکت های معتبر کمتر خواهد بود.

برای اولین بار در ایران با استفاده از سیستم گزارش و آنالیز تبلیغ می توانید کمپین خود را تحلیل کرده و نقاظ ضعف و قوت کمپین را شناسایی و نتایج کمپین خود را بهبود دهید و گزارش های نتایج را بصورت آنی ببینید.

تبلیغ دات کام برند تحت مالکیت هولدینگ گرین وب است که بصورت گسترده و با نام گرین هاست در اروپا فعالیت می کند و بواسطه هویت حقوقی خود در دانمارک موفق به دریافت گواهی پارتنر گوگل شده است.

سوالات متداول در مورد تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل پلی چیست؟

تبلیغ در گوگل پلی به نوعی از تبلیغ گفته می شود که با استفاده از آن می توانید اپلیکیشن اندرویدی خودتان تبلیغ کنید.

هزینه هر کلیک به چه صورت است؟

هزینه نمایش تبلیغات به صورت رایگان می باشد و فقط بابت هر کلیک از شارژ شما کم می شود.
هزینه هر کلیک متغیر می باشد که حداکثر هزینه بابت هر کلیک قابل تعیین است .

تعرفه تبلیغات در گوگل چقدر است؟

شروع پکیج های تبلیغات در گوگل پلی از 50 یورو می باشد که معادل نرخ یورو وب سایت ایران سرور می باشد.

مدت نمایش تبلیغات چقدر است؟

مدت نمایش تبلیغات به صورت بودجه روزانه تعیین می شود به عنوان مثال شما می توانید برای 50یورو در هر روز 10 یورور بودجه بدهید که تبلیغ شما برای 5 روز نمایش داده می شود.(اگر از بودجه روزانه مبلغی باقی بماند به موجودی کل برگشت داده می شود)

سیستم اختصاصی گزارش و آنالیز تبلیغات گوگل

پنل آنالیز اختصاصی

با پنل آنالیز تبلیغات در گوگل قدرتمند ما موفق ترین کمپین ها را تجربه خواهید کرد.

مشاوره رایگان

کارشناسان ما بهترین راهکارهای برای راه اندازی یک کمپین تبلیغات گوگل را به شما ارائه خواهند داد.

پنل اختصاصی

بدون نگرانی از تحریم ها از گوگل ادوردز استفاده کنید.
Google play ads

ارزان ترین نرخ

با انجام تنظیمات مناسب و هدفمند، در هزینه های تبلیغات گوگل شما صرفه جویی خواهیم کرد و بودجه شمارا در یک روز مصرف نخواهیم کرد.

امکانات نامحدود

تمام قابلیت های گوگل ادودز در دسترس شما خواهد بود.

سفارش آنلاین

سفارش و شارژ سرویس بصورت آنلاین قابل انجام است.

برخی از مشتریان

از جمله افتخارات تبلیغ دات کام ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو به برند های برتر ایران می باشد.