سئو و بهینه سازی سایت

رتبه اول گوگل باشید

خدمات سئو و بهینه سازی ما با هدف افزایش حضور شما در گوگل  و کسب رتبه های برتر با استفاده از روش های کاملا طبیعی و قانونی طراحی شده است که باعث می شود مخاطب هدفمند بیشتری به سایت شما مراجعه کرده و در نتیجه کسب و کار شما رونق بیشتری بگیرد.
همه دوست دارند که وب سایتشان در صفحه اول گوگل باشد، اما هر سایتی لیاقت بودن در صفحه اول گوگل را ندارد.
برند یا کسب و کار شما باید این لیاقت را بدست بیاورد.
در حال حاضر گوگل بیش از 200 آیتم و الگورتیم را برای رتبه دادن به سایت ها در نظر می گیرد بنابراین حضور در جمع رتبه های اول گوگل هر روز سخت تر از دیروز می شود و ما اینجا هستیم تا شما را برای رسیدن به این هدف یاری کنیم
استراتژی ما برای سئو و بهینه سازی سایت مبتنی بر روش های ارگانیک و طبیعی است که توسط افراد متخصص و بدون استفاده از ربات ها و ابزارهای خودکار و غیرقانونی انجام می شود.

صفحه اول گوگل در انتظار شماست

چرا تبلیغ دات کام؟!

ما بیش از 10 سال تجربه در زمینه سئو و بهینه سازی سایت داریم و تا کنون پروژه های زیادی انجام داده ایم، از کسب و کارهای کوچک گرفته تا سایت های بزرگ سازمانی و فروشگاه های آنلاین. هیچ تفاوتی ندارد که شما چه کسب و کاری دارید یا سایتتان با چه زبانی برنامه نویسی شده یا از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می کنید، ما برای هر سایت با هر وضعیتی راهکار مناسبی داریم.

همین الان می توانید بصورت رایگان درخواست تحلیل اولیه و برآورد هزینه نمائید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید

اولین و مهمترین مرحله از فرآیند بهینه سازی سایت، تحقیق و آنالیز درست سایت شما و همینطور سایت رقبای شماست.آنالیز دقیق باعث کاهش هزینه های پنهان خواهد شد.

دوستی با گوگل سخت است، اگر می خواهید گوگل با سایت شما دوست باشد باید قوانین این دوستی در سایتتان رعایت شده باشد. ما می توانیم بانی خیر شده و دست سایت شما را در دستان گوگل بگذاریم 😉

کلیدی ترین نکته در بهینه سازی، محتوای مفید است، محتوای مفید هیچ جایگزینی ندارد و تقریبا بدون محتوا بهینه سازی بی معنا می شود اما جای نگرانی نیست چرا که یکی از خدمات ما تولید محتوا است.

اینکه چه تعداد از سایت های معتبر به سایت شما لینک داده باشند مهم است اما مهم تر از آن اقبال مثبت کاربران به برند یا سایت شما در شبکه های اجتماعی است. ایجاد لینک های مفید بخشی از خدمات ما است.

در تمام مراحل فرآیند بهینه سازی سایت علاوه بر گزارش آنالیز، کلیه اقدامات ما در جهت بهبود رتبه سایت شما در گوگل در قالب گزارش های ماهیانه برای شما ارسال می شود تا شما نیز از وضعیت سایتتان مطلع باشید.

حضور در صفحه اول گوگل اگرچه مهم اما ماندن در آن رتبه به مراتب مهم تر است. ما با ابزارهای تخصصی مانیتورینگ همواره وضعیت سایت شما را رصد کرده و اجازه نخواهیم داد رتبه سایت شما دچار افت شود.

سئو و بهینه سازی سایت

آنالیز سئو وب سایت و ارائه گزارش ماهانه

پایش کلمات کلیدی با استفاده از سیستم SERP

آنالیز و بررسی سئو رقبا

تضمین پایداری نتایج

نمونه ویدئوی آموزش مقدماتی سئو

برخی از مشتریان

از جمله افتخارات تبلیغ دات کام ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو به برند های برتر ایران می باشد.

 
 

برخی از نمونه کار های انجام شده توسط تبلیغ دات کام

گزارش رایگان سئو سایت تنها با یک کلیک!

سیستم آنالیز سئو سایت شما را از لحاظ استاندارهای سئو بررسی کرده و برای بهبود آن راهکار می دهد!


تومان
Per Year
سئوی حرفه ای
  • انجام تمامی موارد سئوی مقدماتی
  • قیمت متغیر
سفارش آنلاین
۴,۵۰۰,۰۰۰

تومان
Per Year
انجام سئوی مقدماتی
  • بررسی و تحلیل رقبا
  • بهبود سرعت سایت
  • ساخت نقشه سایت
  • ساخت Robots.txt
  • انجام سایر موارد سئوی مقدماتی
سفارش آنلاین