بهینه سازی و افزایش سرعت سایت

با اینکه سرعت اینترنت در کشورمان نسبت به گذشته بسیار بهبود داشته اما همچنان وب سایت های زیادی از کندی سرعت رنج می برند.کندی سرعت سایت در هر نوع سایتی ممکن است اتفاق بیفتد اما این مشکل در سایت هایی با محتوای زیاد و سایت هایی که از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا و یا فروشگاه ساز هایی مانند پرستا شاپ یا اپن کارت استفاده می کنند متداول تر است.
دو عامل مهم در کندی سرعت سایت دخیل هستند: مشکل در سرور میزبان و مشکل در ساختار سایت. اگر میزبان سایت شما از بابت سرعت سرورهایش به شما اطمینان خاطر داده است بنابراین باید نسبت به افزایش سرعت سایت با اصلاح ساختار آن و استفاده از ابزارهای تخصصی اقدام کنید چرا که افزایش سرعت سایت علاوه بر افزایش رضایت کاربران سایت باعث افزایش بازدید سایت و افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر نیز می شود.

برای حل مشکل سرعت سایت شما تبلیغ دات کام سرویس مناسبی برای بهبود و افزایش سرعت سایت در نظر گرفته است که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

سرویس GTmetrix معتبر ترین و محبوب ترین سرویس بررسی سرعت سایت است. ما نمره سایت شما را در آزمون تست سرعت جی تی متریکس به رتبه سبز رنگ خواهیم رساند.

وبسایت سنگین و بهینه نشده علاوه بر کندی باعث استفاده بیش از حد از منابع سرور مخصوصا RAM و CPU می شود که درصورت ادامه این روند می تواند منجر به قطع شدن کامل سایت شود.

تعداد بالای درخواست های سایت به سرور خود یکی دیگر از دلایل کندی سرعت است. حل این مشکل معمولا دشوار است اما نتایج شگفت انگیزی در افزایش سرعت و مخصوصا سرعت باز شدن سایت دارد.

بهینه سازی حجم تصاویر بدون افت کیفیت و کاهش حجم فایل های CSS از طریق minify کردن آنها بدون آنکه باعث اختلال در نحوه نمایش سایت شود تاثیر بسیاری در سرعت سایت دارد.

با کاهش حجم صفحات سایت تغییر محسوسی در سرعت لود شدن سایت اتفاق می افتد این کاهش سایت علاوه بر بهبود سرعت سایت در موارد بسیاری باعث بهبود رتبه سایت در گوگل نیز می شود.

برخی از پروژه های افزایش سرعت سایت

بهینه سازی سرعت سایت خبر خوان

خبر خوان

افزایش سرعت سایت شرق زیست

شرق زیست

افزایش سرعت سایت تبلیغ

تبلیغ دات کام

بهینه سازی سرعت سایت زبان رمزی

زبان رمزی

تعرفه ها و پلن ها افزایش سرعت سایت

۱,۸۰۰,۰۰۰

تومان
Per Year
بهینه سازی سرعت سایت ۳
  • افزایش سرعت برای سایت های سفارشی
  • مانند سایت های نوشته شده با زبان PHP
سفارش آنلاین
۱,۲۰۰,۰۰۰

تومان
Per Year
بهینه سازی سرعت سایت ۲
  • افزایش سرعت سایت های فروشگاهی
  • مانند سیستم های اپن کارت و پرستاشاپ
سفارش آنلاین
۸۰۰,۰۰۰

تومان
Per Year
بهینه سازی سرعت سایت ۱
  • افزایش سرعت برای سایت های وردپرس و محتوا محور
سفارش آنلاین

برخی از مشتریان

از جمله افتخارات تبلیغ دات کام ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو به برند های برتر ایران می باشد.