شبکه های اجتماعی

افزایش فالوور اینستاگرام

حضور در شبکه های اجتماعی اگر چه جذاب اما مخاطراتی هم به همراه دارد. حضور در شبکه های اجتماعی یعنی نمایش دادن خودتان خود واقعیتان، در پیش روی چشم انسان های بیشمار که اگر با یک استراتژی صحیح انجام شود می تواند تبدیل به فرصتی بی رقیب شود. استفاده از شبکه های اجتماعی برای افراد ساده است و ممکن است این حس را به مدیران کسب و کارها القا کند که حضور برند ها هم می تواند به همان سادگی باشد اما در واقع چنین نیست، اینکه شما کدام شبکه ها را برای فعالیت انتخاب کنید، چه محتوایی را تولید کنید و چگونه مخاطب هدفمند بدست آورده و با قدرت محتوایتان ارزش برند خود را افزایش دهید هرگز ساده نیست اما با تمام این دشواری ها قطعا راه حل هایی وجود دارد که ما با دانش کارشناسان خبره خود به آن رسیده ایم.

ما می توانیم مناسب ترین شبکه های اجتماعی را برای برند شما انتخاب و با تولید محتوای با ارزش مخاطبان خدمات و محصولات شما را هدفگیری کرده و جذب کنیم. تمام اقدامات ما از روش های طبیعی و ارگانیک بوده که سلامت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین می کند.

خود را در قلب مخاطبین جا کنید!

چرا تبلیغ دات کام؟!

برند تبلیغ دات کام با تجربه بیش از یک دهه خود تحت مالکیت هولدینگ بزرگ گرین وب است و خود بخوبی با چالش های حضور برندهای بزرگ و کوچک در شبکه های اجتماعی آشناست. ما در تبلیغ دات کام کارشناسان خبره ای را داریم که با دانش خود به شما کمک خواهند کرد تا حضور در شبکه های اجتماعی را تبدیل به فرصت کرده و نهایت استفاده از آن را ببرید. همچنین تبلیغ دات کام با ارائه خدمات تولید محتوا، افزایش فالوور و مخاطب و ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی تنها آژانس دیجیتال مارکتینگ کشور است که می تواند تمام نیازهای شما برای یک حضور موفق در شبکه های اجتماعی را تامین کند.

هر هدفی داشته باشید نیاز به تعیین مسیر صحیحی برای رسیدن به هدفتان خواهید داشت. استراتژی چراغ راه شما خواهد بود که ما آن را به بهترین شکل برای شما تدوین خواهیم کرد.

مهم ترین معیار موفقیت در شبکه های اجتماعی جذب حداکثری مخاطب است، داشتن مخاطب و افزایش آن برای برندها بسیار اهمیت دارد. ما در تبلیغ دات کام مخاطبین هدفمند را با استفاده از روش های قانونی و ارگانیک به سوی برند شما سوق خواهیم داد.

قوای محرکه در شبکه های اجتماعی تولید محتوا است، کاربران با محتوای هدفمند جذب و تبدیل به مخاطب می شوند. تبلیغ دات کام می تواند شما را در تولید محتوا یاری کند.

داشتن محتوا خوب به تنهایی برای موفقیت کافی نیست… داشتن تقویم محتوا برای اینکه بدانید چه محتوایی در کدام شبکه و چه زمانی منتشر شود گاها از خود محتوا اهمیت بیشتری دارد. ما در تبلیغ سیستم خودکار مدیریت و انتشار محتوا برای شبکه های اجتماعی داریم

شبکه های اجتماعی مانند شمشیر دو لبه هستند یعنی همانقدر که می تواند مفید باشد با کمی سهل انگاری ممکن است تبدیل به دشمن درجه یک شما شوند. تبلیغ دات کام با رصد کلمات کلیدی، هشتگ ها و رسانه ها از شهرت برند شما محافظت خواهد کرد.

برای بهینه کردن فعالیت خود در شبکه های اجتماعی و افزایش اثر بخشی آن نیاز به گزارش های تحیلی دارید تا نقاط ضعف و قوت خود را در هر مرحله شناسایی کرده و قدم های بهتری بردارید.

سوشال مارکتینگ

تبلیغات، بازاریابی و مدیریت شبکه های اجتماعی

تبلیغ دات کام علاوه بر خدمات تبلیغات، جذب فالوور و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی برای اولین بار سیستم مدیریت شبکه های اجتماعی با امکان ارسال زمانبندی شده پست در اینستاگرام، تلگرام و توئیتر را راه اندازی کرده است.

مدیریت تلگرام

مدیریت توئیتر

مدیریت اینستاگرام